Jak wycenić rękodzieło

Jak zachować tę chwiejną równowagę pomiędzy opłacalnością dla twórcy a możliwościami sprzedaży? Jak wycenić rękodzieło?

Kurs decoupage krok po kroku

Kurs obrazkowy techniki decoupage dla początkujących - jeśli nie wiesz od czego zacząć, to jest post właśnie dla Ciebie. Przejrzysty tutorial krok po kroku pozwoli ci ozdobić dowolny przedmiot techniką decoupage.

Dyplom magisterski - Urban terror

Oto moja praca dyplomowa. Cykl 5 linorytów o wymiarach 50x70 cm dotyczących tematyki urbanizacji oraz anatomii miasta, a także tego co zostaje, gdy w sztucznym krajobrazie zabraknie ludzi. Mroczne i kontrastowe grafiki wykonane tradycyjnie, przy użyciu prasy drukarskiej.

Co zrobić z resztek włóczki? Pomysł 1

Pierwszy post z cyklu pozwalającego pozbyć się resztek włóczki i pojedynczych kłębków. Subiektywna lista najlepszych wzorów, które wymagają niewiele surowca.

100 dni codziennego blogowania

Moje obserwacje po 100 dniach codziennej edycji bloga. Wszystko co się udało, co nie wyszło, no i oczywiście o tym co mnie zaskoczyło...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 14 września 2009

Profesjonalne sesje fotograficzne zwierząt...

Profesjonalne sesje fotograficzne zwierząt są tym, co ostatnio zajmuje mój czas. Wreszcie postanowiłam zrobić użytek z mojej wiedzy i doświadczenia fotograficznego - poza tym powstała pierwsza strona, którą firmuję własnym nazwiskiem...Jestem z niej bardzo dumna, ponieważ pomysł, wykonanie i całkowity jej wygląd są wyłącznie zasługą moją i Maćka, i chociaż czasem nie było łatwo to teraz już nie pamięta się o tych problemach początkowych.
Strona obecnie jest nadal w trakcie rozbudowy, tylko niektóre sesje zostały już opracowane, ale i tak mam nadzieję, że się Wam spodoba.
Zapraszam więc wszystkich, którzy odwiedzali mnie tutaj na wizytę pod nowym adresem:
Od razu również zaznaczam, że moja działalność fotograficzna znacznieodbiega od tego czym chwaliłam sie na tym blogu, dla niektórych może to byćwięc zaskoczenie. Mam nadzieję, że pozytywne ;)
A na koniec kilka zdjęć na zachętę:
Kot Drań - moje ulubione zdjęcie
Fretka Zorza
Pies Kacper
Więcej zdjęć na stronie. Zapraszam serdecznie :)