Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 23 maja 2010

Losowanie candy!

Miałam dać sobie dziś spokój z losowaniem, bo miałam dzisiaj zjazd w szkole chociaż miałam mieć wolne, ale w końcu udało mi się zmobilizować. Dziś tylko symboliczne podsumowanie - w zabawie wzięło udział około 90 osób, do wygrania było 7 różnych zestawów, dziś odbyło się losowanie 6 z nich, ostatni zestaw - dla obserwatorów rozlosuję w najbliższych dniach. "Sierotką" był Mój Mężczyzna, który bardzo przejął się rolą i za każdym razem długo mieszał losy (musicie mi wierzyć - nie chciało mi się dokumentować tego na zdjęciach). Najmniej osób miało ochotę na ostatni z zestawów (fotograficzny) - tylko 19, najwięcej chętnych było na zestaw nr 5 zawierający rzeczy do scrapbookingu - niestety nie policzyłam ile,bo zapomniałam. W zabawie wzięło udział około 5 blogerów z zagranicy, co bardzo mnie cieszy :) W ciągu trwania zabawy licznik obserwatorów w Google Webmaser Tools (dokładniejsze dane niż z bloga) zmienił stan z 25 na 90 osób, na blogu widać jednak tylko 75 osób i one wezmą udział w losowaniu akwarelki. Cyfry w nawiasach to godziny dodania komentarzy - pomagają mi rozróżnić na przykład 2 czy 3 różne Ewy. A teraz to na co wszyscy czekają - wyniki!

ZESTAW 1 - DECOUPAGE
ZESTAW 2 - BIŻUTERIA
ZESTAW 3 - DRUTY
ZESTAW 4 - HAFT I SZYCIE
ZESTAW 5 - SCRAPBOOKING
ZESTAW 6 - FOTOGRAFIA

Proszę zwycięzców o kontakt mailowy i podanie danych korespondencyjnych w mailu wysłanym na adres: yadis@o2.pl. Wygrała Ewa, której zniknął post i ma podwójny komentarz (myślę, że ten komentarz pozwoli uniknąć nieporozumień)

Mam jeszcze informację dla Was - może ktoś zechce dołączyć do mnie na Facebooku. W bocznej szpalcie bloga pojawił się box fanów. Strona na Facebooku jest związana z jednym z moich projektów - chodzi o portal Tworzy.pl, który powoli powstaje (póki co w głowie i na papierze tylko), a docelowo zrzeszać ma polskich rękodzielników. Na Facebooku póki co prezentuję różne inspirujące rzeczy, jakie znajduję w sieci, mam nadzieję, że się wam to spodoba. I na koniec dzisiejszego wpisu szczerze wam polecam adres Tworzy.pl na Facebooku

A teraz idę spać, bo ledwo żyję. Dobranoc...

12 komentarze:

 1. Gratuluję ! Tyle pięknych zestawów zostało rozlosowanych... szkoda, że mi się nie udało, ale może następnym razem ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się teraz częściej przygotowywać upominki dla moich Czytelników. Dzięki temu candy uświadomiłam sobie, że bez Was ten blog nie ma racji bytu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje ! Niestety nic nie wygrałem :( Może następnym razem :) mAM NADZIEJE ;) A nagrody były supeer

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!!! :))
  może innym razem mi się uda coś wygrać :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję zwyciężczyniom, a Tobie życzę wielu udanych rękodzielniczych wytworów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Juppiii...
  Proszę podziękuj mężowi bardzo... bardzzo :)))

  Lecę pisac maila, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwycięzców ;-))

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i zazdroszczę. Dziękuję za zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jej, wygrałam :) Dziękuję serdecznie :) Zaraz poślę maila :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. No nie mogę uwierzyć :) Strasznie się cieszę...a zawsze mówię że ja w losowaniach szcześcia nie mam bom sie 13-tego urodziła. Ogromną radość mi sprawiłaś .:)dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Aaaa! Niemożliwe!! I mi się udało :)). Bardzo się cieszę!

  OdpowiedzUsuń
 12. gratulacje szczęśliwcom ;)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)