Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 29 czerwca 2010

Pocztowo

Wczoraj i dziś miałam dni pocztowe.

Wreszcie udało mi się znaleźć czas, spakować i wysłać Candy. Osoby, które wygrały i dostarczyły mi adresy mogą się spodziewać przesyłek już niedługo. Przy okazji mała dygresja - z 7 zestawów wysłałam tylko 4. Jeszcze jedna osoba skontaktowała się ze mną mailowo w sprawie sesji foto lub zdjęć, ale reszta milczy. 2 nagrody zostały u mnie i nie do końca wiem co z tym zrobić - chodzi o zestaw nr 1 (biżuteryjny) oraz autorską akwarelę. O ile to drugie to tylko mniej pracy dla mnie, to zestaw biżuterii chyba wystawię na kolejne candy o ile wylosowana osoba nie da znaku życia. ENID - M.D.N.S. :) oraz fsa- proszę o kontakt!!!
Poniżej zdjęcia z wyprawy na pocztę - wrzuciłam wszystko do jednej torby i poczułam się jak Święty Mikołaj :)Poza tym dostałam przesyłkę od Baglady z różnościami związanymi ze sztuką i rysunkiem. Całe popołudnie i wieczór zajęło mi pobieżne przejrzenie tego, co znajdowało się w paczce. A ciężka była ona tak, że przez chwilę zastanawiałam się czy dla żartu ViVi nie wysłała mi cegieł :) Na dodatek zafoliowane było to wszystko tak dokumentnie, że myślałam, że się do tego nie dobiorę bez specjalistycznego sprzętu w postaci nożyczek. Ale ciekawość okazała się silniejsza niż taśma klejąca - tryumf ducha nad materią! Niestety ze zdjęciami się spóźniałam, bo jakoś podejrzanie nagle zrobiło się ciemno, ale postaram się je uzupełnić jutro. Jeszcze raz z całego serca ci dziękuję, Małgosiu :)

4 komentarze:

 1. jeżeli dziewczyny się ztobą nie skontaktują proponuje losować jeszcze raz w śród pozostałych
  uczestniczek. co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, dziś dostałam przesyłkę od Ciebie :) Dziękuję, dziękuję, dziękuję :) Muszę sobie na spokojnie pooglądać, bo mnie córcie obsiadły i tylko pobieżnie obejrzałam, a w paczce same cuda :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @agajaw
  Nie chcę decydować się na powtórne losowanie, ponieważ musiałabym przejrzeć jeszcze raz mnóstwo komentarzy wybierając tylko te osoby, które chciały wygrać zestaw biżuteryjny. Skłaniam się raczej ku szybkiemu Candy bo to dla mnie prostsze i szybsze do zrealizowania.

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)