Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 20 lipca 2010

Torba na matę do jogi

Niestety, prawie nikt nie chciał się ze mną bawić w zgadywankę, a propozycje były dość odległe od właściwej odpowiedzi, więc niestety nagrody zostają u mnie.
Rozwiązanie zagadki wprawdzie z opóźnieniem, ale jednak następuje - prezentowanym w jednym z poprzednich wpisów panelem free form została ozdobiona torba o specjalnym przeznaczeniu. Jest to prezent urodzinowy dla koleżanki z pracy - torba na matę do jogi. Szycie oczywiście nastąpiło z wieloma przygodami, ale udało mi się zakończyć je sukcesem i to się liczy. Poniżej zdjęcia pamiątkowe (torba już od jakiegoś czasu jest u nowej właścicielki). Na zdjęciach chyba tego nie widać, ale ozdobny panel stanowi sporej wielkości kieszeń.
PS. Torbę bardzo wygodnie się nosi, jestem z niej dumna :)

Przy okazji chwalę się że obserwuję już około 200 blogów w związku z magisterką :)
A na moim profilu na Flickrze pojawiły się nowe zdjęcia, jakby ktoś chciał to można sobie zajrzeć TUTAJ
Mam też stronę na Facebooku własną, osobistą - wystarczy kliknąć "Lubię to"
Sklepik na Etsy wciąż pusty niestety, wciąż brakuje mi czasu, by się za niego zabrać, lipcowe wyzwanie ma się kiepsko niestety...
Zapowiadam również ponowne Candy biżuteryjne - osoba, która wygrała nie zgłosiła się do mnie po odbiór nagrody, więc postanowiłam dać Wam ponownie szansę na wygraną. Może ktoś jednak przygarnie niechciany zestaw - mam nadzieję, że uda mi się rozpocząć zabawę jeszcze w tym tygodniu :) Zapraszam więc ponownie.

5 komentarze:

 1. takie mocno zagadkowe zdięcia porobiłaś

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna torba! Trzymam kciuki za Etsy, jeszcze parę dni lipca zostało ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaaaa, czyli jednak torebka! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta aplikacja nadaje taki hmm nieco romantyczny charakter bądź co bądź prostej formie. Fajne :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)