Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 20 listopada 2010

Oryginalne kartki świąteczne malowane akwarelami

Wesołe, trochę przewrotne mikołajkowe bombki pojawiły się na moich tegorocznych kartkach świątecznych. Postanowiłam trochę odświeżyć asortyment na Etsy. A nuż coś się sprzeda przed świętami... Jakby ktoś był zainteresowany to polecam - Christmas postcard with Santa.  W sumie powstało 10 podobnych kartek, jednak każda z nich jest inna, na żadnej wzór się nie powtarza, chociaż koncepcja pozostaje za każdym razem taka sama. Niestety zdjęcia zdążyłam zrobić dziś tylko czterem z nich, kolejne 4 czekają na fotki i schną, a 2 ostatnie jeszcze niepokolorowane... Następny zestaw będzie miał już inny wzór, bo ten już mi się trochę znudził :)Sprawozdanie z postępów pracy magisterskiej

Treści mam już około 20 stron już gotowych na komputerze - jakieś 5 stron luźnych notatek w kalendarzach, zeszytach czy szkicownikach jeszcze do tego dochodzi, chociaż potrzeba temu trochę ogłady jeszcze. Swoją drogą genialny patent podpowiedział mi promotor - teraz piszę w autobusach, stojąc w kolejkach itp. zawsze gdzie tylko mogę, a potem przepisuję na komputer - idealne rozwiązanie, bo nie siadam do pisania przed pustą białą stroną.

Ankietę wypełniło w całości już około 430 osób. Żeby badanie można było uznać za miarodajne w skali całej Polski potrzebuję około 1000 odpowiedzi. To byłby dla mnie wielki sukces... Pomóżcie jeśli możecie, powiadomcie znajomych i zaprzyjaźnionych blogerów...

W związku z ankietą prezentuję też kolejną porcję podziękowań - tym razem druga dziesiątka osób, które skierowały do ankiety największą ilość użytkowników. Dziś dziękuję w sposób szczególny autorom następujących blogów: Magia krzyżyków, Bo licho nie śpi..., Aeljot, Hafty Joli, Mój mały świat robótek, Pracownia NieZapominajka, Fejferkowo, Iwona - własnoręcznie... oraz Biżuteria Kseni. Myślę, że już niedługo 2000. osoba trafi na stronę ankiety, a 500. ją wypełni w całości. czekam na to niecierpliwie.

Dajcie znać co myślicie o kartkach i o mikołajkowym wzorze - jestem ciekawa czy się Wam podoba.

5 komentarze:

 1. Mnie się kartki bardzo podobają, chociaż szczerze powiedziawszy coś bym do nich dodała - jeśli nie jakiś napis, to może coś scrapkowego, żeby całej kartce dodać odrobinę życia...

  Wzór bardzo ładny, prosty i przyjemny dla oka. Bardzo podoba mi się cieniowanie na górnych kartkach.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne karteczki, ale takie trochę płaskie ;) ja to bym mikołaje wycielą i na dystansowej piance ponaklejała na jakieś tła kolorowsze. ale to tylko ja ;)

  no i ciesze się, że pomogłam sprowadzić do ciebie więcej osób :) to miło słyszeć, że ktoś tam do mnie zagląda i czyta co tam wypisuję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawda jest taka, że kartki miały być takie - zależało mi żeby wzór był prosty, ozdobników brakuje, ponieważ zepsułyby efekt akwareli.

  Nad pianką i 3D się zastanowię - do dobry kierunek - fajny efekt bez efekciarstwa.

  Na zdjęciach tego nie widać (może na powiększeniu? -wystarczy kliknąć!), ale kartki malowane są na wyjątkowo pięknym akwarelowym papierze z lekką fakturą podobna do płótna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakturę na jasnych widać, na pewno na żywo są jeszcze ładniejsze. Spróbuj tego efektu 3D, może wyjść bardzo ciekawie!
  Co do ankiety, wrzuciłam u siebie linka, może coś to da?

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)