Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 16 lutego 2012

Spotkanie robotkowe we Wroclawiu

Wrocław to fajne miasto i cieszę się, że tu mieszkam, tym bardziej, że powstała tu kolejna robótkowa inicjatywa - facebookowa grupa rękodzielników postanowiła spotkać się na żywo w najbliższą sobotę w sklepie Koralium. Mapka dla niezorientowanych i pozawrocławskich:


Wyświetl większą mapę

Spotkanie ma charakter otwarty. Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć, to proszę o kontakt w komentarzach, przekażę namiary na organizatorkę, żeby nie było problemu z ilością osób, dostępną przestrzenią itp.

Tym razem spotkanie jest przede wszystkim biżuteryjne, całkiem inne niż te, na których bywam zazwyczaj (tzn. drutowe), niemniej jednak mam nadzieję, że będzie fajnie, bardzo cieszę się na myśl o nim i wierzę, że będzie to bardzo inspirujący i fajnie spędzony czas.

Nie mogę doczekać się spotkania z Wami!

3 komentarze:

 1. Ale fajnie, szkoda tylko, że ja w tę sobotę nic mogę nic... ech. Aby do wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I w takich właśnie momentach zazdroszczę wielkomiejskich możliwości....no....czasem też teatru, opery....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż wstyd się przyznać, że wcale nie korzystam z tych możliwości... Opery nie lubię, do teatru jakoś nie mogę się wybrać, czasem chodzę do kina albo muzeum, ale to rzadkość. Tak na prawdę regularnie korzystam tylko z eventów branżowych, ale siłą rzeczy takich wydarzeń nie ma wiele...

   Usuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)