Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 11 września 2012

Spotkanie wymiankowe

W ostatnią sobotę spotkałam się z Ewą z bloga Świat Amalii w celu wymiankowym.
Po raz kolejny okazało się, że rzeczy mi zbędne mogą się okazać dla kogoś prawdziwym skarbem. Pokochałam wymianki jeszcze bardziej niż wcześniej!


Dla porządku napiszę, że pozbyłam się różnych serwetek i drewienek do decoupage, bo wyrosłam z tej techniki w międzyczasie, do mojego kartonika dorzuciłam też trochę scrapkowych przydasi, bo moja przygoda z tą dziedziną nie dawała satysfakcjonujących mnie rezultatów. Dorzuciłam też kilka książek robótkowych, głównie o hafcie,bo i tak nigdy nie wygospodaruję czasu na naukę, przy okazji pozbyłam się też resztki mulin, które zalegały w domu. Ale najważniejsze jest to co dostałam w zamian - 5 ogromnych worków pełnych włóczek, w sumie około 600 litrów różnych kłębków.Jestem w trakcie przeglądania moich skarbów i segregowania ich kolorystycznie. Zastanawiam się co z nich zrobię... Na pewno się nie zmarnują, bo ostatnio mam wielką ochotę na dzierganie wielonitkowych dzianin podobnych do mojej recyclingowej kurtki.


No i jeszcze kila słów o spotkaniu z Ewą. Muszę przyznać, że czas spędziłam bardzo miło, okazało się też, że wspólna pasja jest wystarczającą płaszczyzną porozumienia, by przełamać pierwsze lody. Świetnie nam się gadało i mam nadzieję, że będziemy mieć jeszcze ku temu okazję, a spotkanie było pierwszym z wielu.

5 komentarze:

 1. Omatko, jakie skarby wymieniłyście. Pięcioma workami przegoniłaś mnie z tym marnych jednoworkowym stosem włóczek, który prezentowałam w sierpniu. To teraz będę czekać na wydziergane cuda. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 600 litrów włóczki!!!Ale się obłowiłaś:))))A swoją drogą nie spotkałam się jeszcze z mierzeniem włóczki na litry:)))Ciekawe co wydziergasz z tego skarbu:).

  OdpowiedzUsuń
 3. Iiile włóczki!
  Gratuluję tak dobranej pary wymiankowej, z którą można podzielić się tym, co dla nas jest zbędne - a dla tej osoby to będzie skarb, z którą można swobodnie porozmawiać... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. @tonka
  Mierzę w litrach, bo wiem jaką pojemność mają worki, nie wiem natomiast zupełnie ile mogą ważyć, stąd taki dziwny przelicznik. Jedno jest pewne - kłębków mam mnóstwo! I jestem z tego powodu bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale skarb!!! Fantastyczna wymianka. Jak wygrana w totka :)))

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)