Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 7 maja 2010

Kilka starych rysunków - postacie

Niestety mało mam ostatnio czasu na prowadzenie bloga - praca i studia zaoczne zajmują każdą wolną chwilę. A przecież pozostaje jeszcze wiele innych rzeczy do robienia - pożyć trzeba, domem się zająć, z fretką się pobawić, wspólnie pospędzać czas z Moim Mężczyzną... Rzadziej zaglądam na bloga, prawie nie odwiedzam znajomych w sieci i nawet nowa notka u kogoś lubianego nie powoduje, że znajduję chwilę czasu na lekturę danego bloga.

Nie znaczy to jednak, że nic ciekawego się u mnie nie dzieje :) Pochwalę się może kilkoma rysunkami, wprawdzie nie są nowe, ale chciałabym żeby znalazło się dla nich miejsce na blogu, bo je lubię :) Poza tym mam nadzieję, że ten blog będzie moim wirtualnym portfolio i że za jakiś czas widzieć będę postępy w rysowaniu i malarstwie dzięki zamieszczaniu starych i nowych prac w jednym miejscu.

W dzisiejszym wpisie pochwalę się rysunkami postaci, są to głównie portrety rysowane ołowkiem lub węglem, a także kilka prac w sepii.

Wybór rysunków jest dość chaotyczny, prace pochodzą z różnych okresów, cześć robiona jest na zajęciach lub w ramach prac domowych, cześć dla siebie. Chodzi jednak mi przede wszystkim o zestawienie o podobnej tematyce - za kilka dni dorzucę kolejny wpis z serii, tym razem ukazujący rysunki martwej natury.

4 komentarze:

 1. Nie martw się Yadis, każdy jakoś musi pogodzić czasowo i zapewne inni Cię zrozumieją i nie będą mieli za złe. Za złe, że Cię częściej nie będzie, aniżeli będziesz.
  Bardzo fajny pomysł, by wrzucać stare prace i nowe :) Ja też tak zrobię, choć nasyp nowych nie tak z dnia na dzień nastąpi. To dobre do obserwacji postępów, no i do ewentualnego poprawienia.
  Chciałem Ci też podziękować za poradę co do wyboru aparatu fotograficznego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Staram się wrócić do "krwiobiegu blogosfery" po sporej przerwie. Przykro mi, że jestem zmuszona publikować posty tak rzadko, jednak na częstsze uzupełnianie treści zwyczajnie nie mam czasu :) Ale i tak jestem z siebie dumna, że ostatnio udaje mi się w miarę regularnie odwiedzać znajomych i pisać u siebie. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm... ja ostatnio też tak miałam... dużo zajęć, szkoła itd... do tego ciągłe choroby w ttym sezonie... Jak wróciłam do życia blogowego nie wiedziałam w co ręce włożyć ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne prace. najbardziej podoba mis ie trzecia od dołu - kojarzy mi sie z komiksami ;) Podziwiam talent - ja rysuje na poziomie 7latka ;)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)