Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 15 maja 2012

400 Oberwatorów! Dziękuję!

Właśnie zerknęłam na licznik Obserwatorów i ze zdziwieniem zauważyłam, że jest tam już 400 osób. To dla mnie wielka radość, że tyle czytelników chce dowiadywać się o moich nowych postach. To dla mnie znak, że podoba się Wam to co robię, że lubicie odwiedzać tego bloga, że robicie to regularnie, że chcecie to robić nadal i obawiacie się, że moglibyście zgubić tego bloga w odmętach internetu lub o nim zapomnieć.


To ciekawe, że zbiega się to niemal dokładnie z 4. rocznicą istnienia bloga, który stworzyłam w 2008 roku. To niesamowite jak wiele zmieniło się w moim życiu dzięki temu, jak wiele zyskałam dzięki blogowaniu i dzięki kontaktom z Wami, zarówno tym wirtualnym, jak i tym realnym, które w ostatnim czasie są coraz bardziej intensywne, szczególnie we Wrocławiu.

Mnóstwo rzeczy się zmieniło, nawet blog nie jest już o tym, o czym był na początku. Ale niezmienne jest to, że ja wciąż chcę pisać i pokazywać moje zmagania z kolejnymi projektami, a Wy wciąż chcecie czytać, oglądać i komentować. 

Cieszę się, że jesteście ze mną i dziękuję Wam z całego serca towarzyszenie mi w tej niezwyklej drodze.

4 komentarze:

 1. Gratuluję! Trzymaj tak dalej. Życzę Ci wytrwałości i ciągle tej samej wspaniałej energii, która i nas nakręca :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to dopiero początek:) Niedługo zobaczymy 1000 obserwatorów. Fajnie piszesz, więc lubimy tu zaglądać!!!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Pięknie prowadzisz bloga, ciekawe rzeczy pokazujesz, więc nic dziwnego.....

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tu pacze pacze a tu mnie ni ma :( uwaga, uwaga, jestem 401 :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)