Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 11 lipca 2012

Porządki na blogu

Dziś jest ten dzień, kiedy długo odkładane sprzątanie blogowe staje się faktem. Czas przejrzeć starsze posty, listy linków i blogów.

Długo nie mogłam się za to zabrać, ale chyba nastał dziś właściwy moment, tym bardziej, że samopoczucie mam dziś nie najlepsze, boli mnie głowa i ogólnie czuję się, jakby ktoś poskładał mnie z wielu osobnych kawałków, które nie do końca chcą i potrafią się dogadać miedzy sobą.

Zatem głupie, monotonne zajęcia, takie jak porządki, są dziś jak najbardziej na miejscu. Mam nadzieję zakończyć dzień dzisiejszy z listą blogów, która zamknie się w 200. Ciekawe czy cię uda. Zadanie jest dość karkołomne, tym bardziej, że teraz w bocznej szpalcie jest ponad 350 odnośników.
A jutro przyjdzie czas na porządkowanie postów - przejrzenie, przeczytanie i uporządkowanie ponad 300 wpisów to spore wyzwanie.

Nowy blog dał mi motywacyjnego kopa także do tego, by zadbać o dotychczasowe miejsce :)
Przy okazji zapraszam wszystkich na mój blog o modzie - na razie tylko zapowiedź i kilka słów wstępu, ale jeszcze w tym tygodniu powinna pojawić się pierwsza stylizacja.

5 komentarze:

 1. ja już dawno zrezygnowałam z listy blogów na bocznej szpalcie, bo 1. często ktoś zmieniał adres a mi zmieniać co chwilę się nie chce, 2. czasem niektórzy robili kilka wpisów dziennie i mogłam to przegapić jak nie pilnowałam, 3. strasznie długie listy brzydko wyglądają i niewygodnie się je przegląda

  dlatego przerzuciłam obserwowane blogi na czytnik. najpierw korzystałam z czytnika blogów rssowl, ale minusem był dostęp tylko z jednego komputera na którym program był zainstalowany, a ja przeglądałam w domu na 2 różnych i czasem w pracy na jeszcze innym komputerze. dlatego teraz siedzę sobie radośnie na czytniku googla z moim ponad tysiącem obserwowanych blogów i mam dostęp z każdego miejsca gdzie się mogę na konto zalogować ;)

  pozdrawiam i zdrówka życzę
  aga

  OdpowiedzUsuń
 2. @fejferek
  U mnie droga była odwrotna - zaczynałam od czytnika Google, ale ze względu an wygodę przerzuciłam się na boczną szpaltę, bo na przeglądanie nowości z kanałów RSS jakoś zawsze brakowało czasu, a na blogu bywam często i zawsze znajdzie się chwila na lekturę postów na zaprzyjaźnionych stronach :) To rozwiązanie bardzo mi odpowiada i świetnie się sprawdza w moim wypadku!

  Ostatnio jednak zaniedbałam trochę listę i wreszcie trzeba się było wziąć za jej uporządkowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. porządki ... ciężko się za nie zabrać ,ale jaka satysfakcja jak się je skończy :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. @Iwona
  Nawet sobie nie wyobrażasz jak się ucieszyłam po tych porządkach. I tak dopiero połowa, bo póki co tylko blogroll. Czeka mnie jeszcze porządkowanie postów, a jest ich niemal 350, więc będę miała co robić. Ale naprawdę wiem, że warto!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się już w tym wszystkim pogubiłam ... blogów zaprzyjaźnionych, ciekawych, inspirujących tyle się nazbierało, że już nie ogarniam. Owszem, wpadam to tu to tam ale sporadycznie komentarze zostawiam. Chyba też się wezmę za ,,porządki,, ... :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)