Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 15 listopada 2009

Rysunek węglem

Dziś dla odmiany mało tekstu, ale za to ładne zdjęcie :)
Martwa natura z tego weekendu - beżowy brystol zaczerniony węglem do jednolicie szarego koloru, walor budowany w dwie strony jednocześnie - gumką do mazania odsłaniane światła, a węglem dodawane cienie. Wszystko w ładnej ciepłej tonacji. Szkoda tylko że tak strasznie brudzą się przy tym ręce...
Ale i tak podoba mi się ten rysunek i lubię tę technikę, która na dodatek jest znacznie szybsza niż inne sposoby rysowania.
Może ktoś chciałby krótki tutorial ?? W ogóle zastanawiam się nad stworzeniem kursu rysunku i malarstwa "Od zera do bohatera" - czyli coś dla tych co bardzo chcą, ale nie wiedzą jak zacząć albo nawet nie próbują bo przecież to tego trzeba mieć talent. Zanim zacznę chciałabym jednak wiedzieć czy Ktoś z czytelników chciałby korzystać z czegoś takiego, bo dla siebie nie potrzebuję tego robić.
Proszę chętne osoby o zostawienie pod komentarzem krótkiej notki o tym że są zainteresowani, oczywiście nie zobowiązuje ona do niczego, chcę się tylko zorientować, czy pomysł warto realizować... Z góry dziękuję :)
W związku z dośc dużym zainteresowaniem Kurs Rysunku "Od zera do bohatera" został przeznaczony do realizacji. Zapraszam do zapoznania się z nim i mam nadzieję, ze dzięki temu wiele uzdolnionych osób odkryje swoje unikalne talenty... Kliknij na Kurs Rysunku i przenieś się w magiczny świat sztuki :)

2 komentarze:

 1. Właśnie przed chwilą znalazłam się po raz pierwszy na twoim blogu, fantastyczne tematy, bardzo interesujący i bardzo bym chciała przeczytać wszystkie posty, ale jest jakiś problem z poruszaniem się , gdy tylko kliknę na read more strona zamiera. Czy już ktoś zgłaszał Ci taki problem. Dzięki za ewentualną odpowiedż. Wpisuję się pod tą datą bo pod inną, bardziej aktualną nie udaje się. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. @Detelina48
  Nie, nigdy nie miałam informacji o takim problemie.

  Może wykorzystanie bocznego menu, gdzie jest archiwum z podziałem na miesiące i poszczególne posty (po prawej stronie), pozwoli Ci przeglądać zawartość bloga bez problemów. Wtedy jeśli klikniesz w tytuł posta, to wyświetli się on od razu w całości, bez listy fragmentów z readmore.
  Możesz też korzystać z Facebooka (zapraszam na fanpage - info na samym dole strony), żeby dostawać informacje o nowych postach, a potem z podpowiedzi obrazkowych pod każdym artykułem, żeby zwiedzać starsze wpisy.

  Mam nadzieję, że ci się uda z tym poradzić. Chciałabym, żebyś mnie odwiedzała, skoro ci się spodobało...

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)