Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 30 października 2009

Mnóstwo planów

... czyli jak to u mnie zawsze :)

Tym razem dotyczą one w największej części internetu.

Przede wszystkim udało mi się ponownie zdobyć adres www.tworzy.pl. Wprawdzie póki co jeszcze nic nie ma na tej stronie, jednak planuje stworzyć tam miejsce, którego bardzo mi brakuje w polskiej części internetu - portal społecznościowy dla artystów, rękodzielników, muzyków i innych twórczych osób. Postaram się połączyć to, co mi się podoba w różnych miejscach tego  typu do których należę i wyeliminować, to co mnie tam wkurza. Przy okazji proszę więc Was wszystkich o rady i pomysły, bo teraz kiedy serwis powstaje zdecydowanie łatwiej będzie je wdrożyć. A zależy mi, żeby tworzy.pl nie było kolejną strona bez życia - marzy mi się, że powstanie tam prawdziwa społeczność kreatywnych ludzi, gotowych pomagać sobie wzajemnie i wspierać w typowych i nietypowych pasjach - zarówno pochwałami jak i konstruktywną krytyką.

A co Wy myślicie o takim pomyśle, jest szansa żeby coś takiego się udało? uważacie że taki serwis jest potrzebny, czy to tylko moje wrażenie?

2 komentarze:

 1. Pod żadnym innym postem nie udało mi się wpisać , więc dlatego tu. Trafiłam na twój blog wczoraj (niezwykle interesujący)i kilkakrotnie usiłowałam przeczytać któryś z postów w całości, ale po kliknięciu w read more strona "zamiera". Czy już ktoś zgłaszał Ci ten problem? Czy nie da się czegoś z tym zrobić?Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. @Detelina48
  Nie, nigdy nie miałam informacji o takim problemie.

  Może wykorzystanie bocznego menu, gdzie jest archiwum z podziałem na miesiące i poszczególne posty (po prawej stronie), pozwoli Ci przeglądać zawartość bloga bez problemów. Wtedy jeśli klikniesz w tytuł posta, to wyświetli się on od razu w całości, bez listy fragmentów z readmore.
  Możesz też korzystać z Facebooka (zapraszam na fanpage - info na samym dole strony), żeby dostawać informacje o nowych postach, a potem z podpowiedzi obrazkowych pod każdym artykułem, żeby zwiedzać starsze wpisy.

  Mam nadzieję, że ci się uda z tym poradzić. Chciałabym, żebyś mnie odwiedzała, skoro ci się spodobało...

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)