Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 11 kwietnia 2010

Praca magisterska

Fot : hsivonen

Od jakiegoś czasu zmuszona jestem planować pracę magisterską, jednak dopiero niedawno temat nabrał konkretnego kształtu i dlatego chciałabym napisać o nim na blogu. Zdecydowałam się, że nadszedł czas by pochwalić się światu niesamowitym zjawiskiem jakim jest rękodzieło w polskim internecie. Prawdopodobnie nikt jeszcze nigdy o tym nie napisał żadnej pracy naukowej, co wydaje się niemożliwe wręcz biorąc pod uwagę zasięg tego zjawiska i kilka czy kilkanaście tysięcy ludzi, którzy w tym uczestniczą. Mój promotor zachwycony jest tematem i bardzo mnie motywuje do pracy nad nim. Ja sama również bardzo cieszę się, że mogę połączyć moją wiedzę dotyczącą internetu z fascynacją rękodziełem, która towarzyszy mi od wielu lat.

Chcę napisać o Was wszystkich - niezwykłym, kreatywnym ekosystemie inspirujących i uczących się od siebie na wzajem osób, o miłośnikach oryginalności i unikatów, o trendsetterach, którzy wyznaczają kierunki i o indywidualnościach tworzących zapierające dech w piersiach przedmioty istniejące w jednym tylko egzemplarzu. 

Gorąco liczę na Waszą pomoc, bez Was całe przedsięwzięcie się nie uda!

7 komentarze:

 1. Bardzo ciekawy temat podjęłaś,chętnie poczytam o twoich wnioskach.Rzeczywiście w necie rękodzieło tętni życiem a w realu mało jest osób,które je cenią.

  OdpowiedzUsuń
 2. :-) mam nadzieję, że część z tego opublikujesz. Też chętnie zapoznam się z rezultatami Twojej pracy. Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł! Może wreszcie "niewtajemniczeni" docenią jak ważne jest rękodzieło w życiu codziennym. Nie zapomnij o "reportażach z placu boju" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nareszcie, ktos kto siedzi w tym napisze cos z sensem! Jakby co wolaj o pomoc!
  PS. Odezwe sie torba czeka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. :))) Bardzo ciekawy temat... trzymam kciuki i życzę natchnienia przy pisaniu! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę mocno trzymała kciuki i słała dobre myśli z Pragi,by wszystko poszło jak najlepiej.A fragmenty swojej magisterki opublikuj w prasie :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny temat,aż ciepło się robi na duszy. Chętnie pomogę i wypełnię ankietę i co jeszcze będziesz potrzebowała to opowiem.Kontakt znajdziesz na
  http://chatamysliwego.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń

Proszę, zostaw po sobie ślad, bym wiedziała, że ktokolwiek przeczytał to do końca :)